menu close menu


Witaj na mojej stronie!Jako autor tej strony i prawdopodobnie wkrótce Twój fotograf chciałabym abyś wiedział/a jak pracuję.

Jeżeli lubisz jasne, kolorowe zdjęcia to właśnie ten styl zdjęć oferuję, trochę wykonuję także fotografii czarno białych aczkolwiek głównie przedstawiam wszystko w kolorze. Dlatego właśnie wybrałam markę Canon i odpowiednie oświetlenie do mojego stylu pracy. Zdjęcia staram się obrabiać naturalnie i jeżeli zastanawiasz się jak wyjdą one w wydruku to możesz być spokojny/a ponieważ korzystam z profesjonalnego monitora przeznaczonego dla zawodowych fotografów.

Co ważne fotografię np. ślubną wykonuję wraz z drugim fotografem Adrianem. Zawsze fotografie wykonujemy w podobnym stylu oraz na takim samym sprzęcie fotograficznym dzięki czemu reportaż ślubny ma jeden styl. Chrzty, sesje zdjęciowe wykonuję sama.

Informacja dla Par szukających fotografa ślubnego

Ja jak i drugi fotograf posiadamy ukończony kurs fotografowania podczas ceremonii ślubnej. Dzięki czemu masz pewność że ksiądz zezwoli na fotografowanie tej ważnej dla was chwili. Po więcej informacji zapraszam do zakładki kontakt.

Chcesz umówić się na sesję zdjęciową?

Napisz na jakich zdjęciach Ci zależy. Sesja ma być dla jednej osoby, pary, rodziny, grupki znajomych? Wolisz studio czy plener? Osobiście preferuję plener ze względu na piękno natury i właśnie tego typu sesje wycenię Ci taniej ;)


Fotograf ślubny, fotograf, Siedlce, Warszawa

Inne artykuły