menu close menu


Test fotoobrazu Saal Digital PolskaWitaj, w tym artykule podzielę się moimi wrażeniami produktów tworzonych przez  Saal Digital Polska 

Pewien czas temu natrafiłam na informację o promocji dla fotografów zorganizowanej przez wyżej wspomnianą firmę, zainteresowało mnie to gdyż wielokrotnie drukowałam fotografie dla siebie, rodziny, znajomych czy też dla klientów. Zawsze borykałam się z tymi samymi problemami przede wszystkim jakość wydruku a na drugim planie był czas oczekiwania.

Zacznijmy więc od kolorów bo to dla fotografa ma największe znaczenie. Zdjęcie które wysłałam do wydruku miało lekko nałożony filtr, nie lubię mocno nasyconych kolorów jak i ostrego kontrastu który tworzy niekoniecznie pozytywny efekt na twarzy pozujących. Saal Digital na szczęście w żaden sposób nie edytował mojego zdjęcia co mnie bardzo ucieszyło. Zdjęcie w całości jest takie samo na wydruku oraz moim monitorze (oczywiście skalibrowanym) a co ważne biel jest biała, zdarzało się że biel bywała zielona w innych miejscach.  Tak więc pierwsza i najważniejsza kwestia bardzo na plus.Drugim najważniejszym aspektem jest jakość wykonania foto obrazu, wydrukowane zdjęcie zostało bardzo dobrze przymocowane do drewnianej ramy, zdjęcie zapewne tego nie przedstawi ale zapewniam że gdy wzięłam obraz w ręce doceniłam że pomimo tak ogromnej obniżki cenowej jakość jest na wysokim poziomie.

 
   

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, co ciekawe przesyłka wraz z wykonaniem projektu przez firmę Saal Digital trwała łącznie zaledwie 2 dni. Obraz zapakowany był bardzo dobrze dzięki czemu można mieć pewność na nawet gdyby ktoś rzucał naszą przesyłką dojdzie w świetnym stanie. 


fotoobraz, fotografia studyjna, fotografia dziecięca, sesje z dziećmi, Siedlce

Inne artykuły