menu close menu


O mnie  

fot. Magda SkwarekMoja pierwsza lustrzanka kupiona w 2012 r. Genialny aparat, pomagał mi uczyć się rysować moje pierwsze obrazy i poznawać jaki typ fotografii najbardziej pasuje do mnie. Teraz przeszłam na nowszy, lepszy model który daje mi możliwość pracy w każdych warunkach nawet tych najtrudniejszych np. w ciemnym kościele. Dodatkowo używam obiektywów do profesjonalnej fotografii dzięki czemu Twoje zdjęcia będą najwyższej jakości.

Kolor ma dla mnie bardzo duże znaczenie dlatego korzystam ze skalibrowanego monitora i nie ma miejsca na bladą cerę z zaczerwieniami pod oczami, ja stawiam na naturalną kolorystykę tylko czasami lekko ją wzmacniając. Dzięki temu przy drukowaniu zdjęć masz pewność że bez żadnej edycji laboranta uzyskasz świetne kolorowe fotografie. Oprócz tego uwielbiam bokeh skupiający wzrok głównie na osobie fotografowanej a nie np. na słupie w tle a dodatkowo wolę robić przemyślane kadry zamiast tysiąca podobnych do siebie ujęć.

Jeżeli masz podobne zdanie do mojego to gwarantuję Ci że będziesz zadowolony/a ze współpracy ze mną. 

Chcesz TFP? Zazwyczaj nie wykonuję takich sesji ale jeżeli wiesz że to nie są darmowe zdjęcia i masz porywający pomysł na projekt opisz mi go a może się skuszę i pomogę w jego realizacji.Strona jest w budowie więc jeżeli chcesz zobaczyć więcej zajrzyj na facebooka https://www.facebook.com/MB.FotoSiedlce