menu close menu


Mateuszek - chrzest święty SiedlceReportaż ze Chrztu Świętego

Kolejny sympatyczny maluch przed moim obiektywem a zarazem jeden z trudniejszych Chrztów bo właśnie w tym dniu na ceremonii ksiądz miał aż 17 małych szkrabów! :) Miejsca było bardzo bardzo mało, miałam dosłownie 2 małe kroki na odejście więc mogłam jedynie użyć szerokiego kąta co niestety odrobinę rozciąga obraz no ale innej możliwości nie było więc robiłam co się dało aby jak najlepiej uwiecznić Chrzest Święty Mateusza.

Z tego reportażu wyszło ponad 100 zdjęć, było wiele chętnych osób do pozowania także na sali weselnej gdzie robiliśmy zdjęcia grupowe i każdy chciał mieć pamiątkowe zdjęcie z Mateuszkiem a na koniec także zrobiłam kilka zdjęć rodzicom i chrzestnym co oczywiście pokażę ale w bardzo okrojonej wersji :)

Reportaż Chrztu Świętego obejmuje przygotowania, ceremonię oraz krótką sesję na sali podczas poczęstunku.Ważne jest aby podczas przygotowań odpowiednio przygotować pomieszczenie do zdjęć jeżeli chce się aby wyszło tak jak na powyższych zdjęciach.
Po Chrzcie Świętym tak jak w większości tego typu reportażach wykonałam kilka zdjęć na tle ołtarza i pojechaliśmy do sali bankietowej AleksandriaChrzest Święty, fotograf, reportaż, zdjęcia ze chrztu

Inne artykuły